گرانترین ها

مکن است شما با اسم مارکوس پرسون (Markus Persson) یا حتی اسم مستعار آنلاین او نوچ (@notch) آشنا نباشید و تا بحال اسمش هم به گوشتان نخورده باشد. اما به احتمال زیاد بازی مشهور او را تجربه کرده اید، بازی ایی به نام Minecraft یا ماین کرفت. این بازی مستقل توسط برنامه نویس سوئدی آقای مارکوس پرسون ساخته شد و در سال ۲۰۰۹ بروی کامپیوتر، کنسول های بازی و موبایل توسط شرکت Mojang منتشر شد و به موفقیت باور نکردنی رسید تا جایی که بسیاری از رکوردهای فروش بازیهای رایانه ایی و سرگرمی را متعلق بخود کرد.بعداز این موفقیت به تازگی خود بازی و کمپانی ناشرش توسط غول نرم افزاری دنیا یعنی مایکروسافت به قیمت ۲٫۵ میلیارد دلار فروخته شد. از این مقدار فقط سهم آقای مارکوس پرسون چیزی بالغ بر ۱٫۵ میلیارد دلار بود. پس جای تعجبی ندارد که او ۷۰ میلیون دلار را برای خرید خانه جدیدش در بورلی هیلز لس آنجلس خرج کند. خانه ایی که بنظر می رسد گرانترین خانه در بورلی هیلز لس آنجلس باشد. این خانه بالای تپه ایی سرسبز واقع شده است که قبل از خریده شدنش توسط مارکوس پرسون مشتریان مشهور بسیار زیادی داشته که از جمله آنها می توان به دو خواننده معروف آمریکا یعنی Jay-Z و Beyonce اشاره کرد.

در عکس های زیر این خانه زیبا را با اسباب و وسایل کامل مشاهده می کنید که تمامی این وسایل به قیمت کلی خانه افزوده شده اند و به عبارتی آقای مارکوس پرسون خانه را همه جور تمام خریده است.

خود خانه در منطقه Trousdale قرار گرفته است که در همسایگی افراد مشهور بسیاری می باشد، خانه افراد مشهوری مانند Elvis Presley, Frank Sinatra, Dean Martin  و  Groucho Marxدر این منطقه قرار دارد.

 معرفی یکی از گران ترین خانه های جهان در بورلی هیلز لس آنجلس

beverly hills views 600x404 معرفی یکی از گران ترین خانه های جهان در بورلی هیلز لس آنجلس

 معرفی یکی از گران ترین خانه های جهان در بورلی هیلز لس آنجلس

modern infinity pool 600x371 معرفی یکی از گران ترین خانه های جهان در بورلی هیلز لس آنجلس

 معرفی یکی از گران ترین خانه های جهان در بورلی هیلز لس آنجلس

م

 معرفی یکی از گران ترین خانه های جهان در بورلی هیلز لس آنجلس

منبع:

www.otag.ir