” با دوربین ما بهتر دیده شوید و تاثیر تصویر را جدی بگیرید “

اجازه بدهید که تجربه ی چندین ساله مان را با شما شریک شویم.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید در دوره ی اخیر با توجه به تغییرات قابل ملاحظه ای که در سبک زندگی مان رخ داده است و همه چیز بسیار سریع و ماشینی شده است زمان تاثیر گذاری بر مخاطب و تصمیم گیری او بسیار کوتاه شده است و این موضوع در ابعاد مختلف زندگی از هنر تا خرید و فروش و فن مذاکره و بازاریابی و … قابل مشاهده است. چنان که هرچه پیش تر می رویم مخاطبان شعرهای کوتاه و دو بیتی بسیار بیشتر از مخاطبان مثنوی می شود. و یا به عنوان مثال تا ده سال پیش خود شما برای دیدن قسمت جدید یک سریال یک هفته صبر می کردید در حالی که  به عنوان مخاطب امروز این گونه نیستید و به همین دلیل است که می بینیم حتی زمان پخش سریال ها هم از هفتگی به هر شب تغییر پیدا کرده اند.

دقیقا به دلیل همین تغییر است که مردم تمایل بیشتری به دیدن یک عکس نشان می دهند تا خواندن یک متن چرا که عکس در چند لحظه درک می شود اما متن احتیاج به خوانده شدن دارد و این دقیقا موضوعی است که اساس تبلیغات امروز را شکل می دهد. توجه به همین امر باعث همه گیر شدن برنامه های تصویر محوری مانند اینستاگرام شده است.

تجربه ی چندین ساله تیم هفت دنگ در زمینه ی املاک نشان داده است که میزان توجه و کلیلک کردن بر روی آگهی هایی که کیفیت عکس بالایی دارند بسیار بیشتر از آگهی های کاملا مشابهی است که عکس های معمول در آن ها به کار رفته است و به همین دلیل هم سرعت به فروش رسیدن و یا اجاره دادن آن ها بسیار بالاتر از سایرین بوده است.

بیایید رو راست باشیم!

هر قدر هم که گوشی همراهتان پیشرفته و گران قیمت باشد و هرقدر که دوربین خوبی داشته باشید تا وقتی که تنظیمات و ترفندهای دوربین و نورپردازی مناسب و … را به خوبی بلد نباشیم نمی توانیم عکس حرفه ای بگیریم.

اگر از آن دسته افرادی هستید که اعتقاد دارید کار را باید به کاردان سپرد به کمک راه های ارتباطی زیر با تیم کارشناسان عکاسی هفت دنگ تماس بگیرید تا بتوانید ابعاد مختلف و زیبایی های منزلتان را به خوبی به افرادی که خواهان آن هستند نشان دهید.

تلفن تماس:       09121469920

تلگرام:        [email protected]